WMS dla firmy usługowej

Opublikowano: 14.12.21WMS

Jeśli oferujesz usługi dla osób fizycznych lub w sektorze B2B, oprogramowanie WMS usprawni Twoją codzienną pracę. Firmao WMS dla firmy usługowej to najlepszy sposób na zwiększanie jakości świadczonych usług. Jest to także najlepszy sposób na sprawne zarządzanie firmą i wszystkimi procesami, które są w niej kluczowe.

System Firmao pomoże Ci usprawnić zarządzanie firmą, zwiększyć jej efektywność, a także zadbać o poprawną komunikację między działami i pracownikami. Te wszystkie elementy są kluczowe do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. 

Integracje dostępne w systemie

Stawiamy na integracje z systemami zewnętrznymi. Dzięki temu możesz zarządzać informacjami z innych programów bez konieczności logowania się na witrynach zewnętrznych. Dotyczy to między innymi: platform e-commerce, systemów firm kurierskich i poczty e-mail.

ERP dla firmy usługowej

Wdrożenie Firmao WMS dla firmy usługowej

Firmao to program do prowadzenia firmy usługowej, który dostosuje się do branży i specyfiki Twojego biznesu. Podczas wdrażania nasz Analityk weźmie pod uwagę potrzeby firmy oraz zachodzące w niej procesy. W efekcie otrzymasz oprogramowanie dopasowane do specyfiki Twojej działalności.

Praca w systemie WMS jest możliwa z dowolnego miejsca. Firmao umożliwia Ci dostęp do wybranych przez Ciebie funkcjonalności i modułów w wersji webowej. Dzięki temu możesz korzystać z systemu w dowolnym miejscu i czasie, nawet kiedy jesteś poza biurem.

Zadbaj już dziś o swoją firmę z Firmao WMS.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao