Co znaczy i po co jest system CRM?

18.08.21
CRM

System CRM łączy w sobie wszystkie funkcjonalności, których potrzebuje firma, żeby działać sprawnie i przede wszystkim online. Krótka definicja systemu CRM podaje, że jest to zarządzanie relacjami z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami (więcej o CRM przeczytacie klikając tutaj). Angielskie rozwinięcie skrótu CRM to Customer Relationship Management. Jednak po co jest system CRM?

po co jest system CRM

System CRM przede wszystkim usprawnia funkcjonowanie firmy. Dzięki systemowi możliwa jest praca zdalna z każdego miejsca na świecie. System CRM łączy w sobie także funkcjonalności wielu programów o czym pisaliśmy w ostatnim artykule „Firmao jeden program CRM, wiele możliwości„. Zachęcamy do jego przeczytania.

System CRM to świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Dla dużych firm, które obsługują również magazyny, najlepszym wyborem będzie system ERP. Firmao posiada funkcjonalności CRM i ERP, dzięki czemu jest programem, który sprawdzi się w każdej branży, przedsiębiorstwie i firmie.

Odpowiedź na pytanie, po co jest system CRM przedstawimy także w oparciu o funkcjonalności Firmao.

Moduły Firmao:
CRM (zintegrowany z Email i SMS);
ERP (produkcja, magazyn);
fakturowanie;
ofertowanie;
obsługa zamówień;
ewidencja pracy, projekty, kalendarz;
ewidencja sprzętu/serwis;
– dysk sieciowy na pliki firmy;
chat/livechat;
integracje z programami (min. ecommerce, księgowość, Allegro).

Jak Firmao działa w rzeczywistości?

W Firmao masz dostęp do pracowników i kontrahentów. Możesz sporządzać notatki i umawiać spotkania bezpośrednio z maili. Spokojnie, o niczym nie zapomnisz, ponieważ system CRM Firmao posiada możliwość ustawienia przypomnień, a powiadomienia możesz ustawić kiedy tylko chcesz. Nie musisz martwić się o faktury, to również jest bezpośrednio w systemie, a każdemu klientowi możesz przygotować oddzielną ofertę. Gdy potrzebujesz czegoś od pracownika, wystarczy, że napiszesz do niego na czacie, który łatwo znajdziesz z prawej strony ekranu.

Kilka słów na koniec

System CRM jest obecnie niezbędnym narzędziem, które każda firma powinna mieć, żeby lepiej działać i funkcjonować. Dzięki połączeniu wielu programów w jeden, jest to również ogromna oszczędność finansowa, a przez to firma może również lepiej się rozwijać i notować o wiele większe wzrosty, ponieważ skupi się na rzeczach innych niż integracje pomiędzy programami, które ze sobą nie współpracują.

Zarejestruj się i przetestuj program. Przekonaj się sam, że Firmao to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.
Zapraszamy również do polubienia naszej strony na Facebook, na której regularnie pojawiają się nowości dotyczące systemu CRM, ale również wiedzy z dziedziny biznesu i marketingu.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Powiązane artykuły

Wypróbuj bezpłatnie Firmao