ERP dla średniej firmy

Opublikowano: 13.12.21ERP
ERP dla średniej firmy

ERP pozwala zintegrować różne elementy działalności przedsiębiorstwa, od produkcji przez CRM po księgowość, dzięki czemu zarządzanie staje się łatwiejsze. Konkretni pracownicy mają dostęp do niezbędnych informacji, co zdecydowanie zwiększa ich wydajność.

System Firmao ERP jest kluczowy do obsługi zamówień. Pozwala na przykład na zebranie w jednym miejscu informacji z różnych kanałów sprzedaży. Dzięki temu planowanie dostaw i wysyłek staje się prostsze i efektywniejsze. Usprawnia także politykę kredytową. Jedna baza danych zamiast kilku rozproszonych pozwala na sprawdzanie informacji w czasie rzeczywistym.

Zalety z wdrożenia systemu Firmao ERP

Współpraca: dzięki jednej, wspólnej bazie danych, w firmie jest łatwy dostęp do informacji.
Zarządzanie ryzykiem: technologia ERP minimalizuje ryzyko finansowe, dzięki rozbudowanym modułom kontroli.
Automatyzacja i ujednolicenie procedur: proste, powtarzalne zadania zostaną zautomatyzowane, co minimalizuje ryzyko błędów oraz wyklucza potrzebę zatrudniania kolejnych osób wprost proporcjonalnie do rozwoju firmy.
Optymalizacja: wiele obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstw jest usprawnionych. Efektywne zarządzanie finansami, logistyką, produkcją, zasobami ludzkimi czy obsługą klienta staje się o wiele prostsze.
Raportowanie/analizy: ogromne ilości danych są użyteczne tylko wtedy, kiedy firma może je wykorzystać do analizy, a system ERP w tym pomaga. 

Jak przygotować średnią firmę do wdrożenia systemu?

Dla firm średniej wielkości istotna jest platforma, która będzie wspierała wszystkie biznesowe funkcje wraz ze specjalistycznymi, personalizowanymi modułami. Firmao oferuje w pełni modyfikowalny system, dzięki któremu firma może skupić się na rozwoju, mając zautomatyzowane procesy.

Zadbaj już dziś o swoją firmę z Firmao ERP.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao