ERP dla dużej firmy

Opublikowano: 13.12.21ERP
ERP dla dużej firmy

System Firmao ERP znacznie podnosi produktywność pracowników, którzy nie muszą już tracić czasu i energii na podejmowanie decyzji i działań, które z powodzeniem może wykonać za nich komputer. Koszty zainwestowane w system zwracają się bardzo szybko, a firma działa sprawniej.

Bardzo dużą korzyścią, wynikającą z wdrożenia systemu Firmao ERP jest fakt, że dzięki niemu wszystkie informacje dotyczące działania firmy są zawsze aktualne, umieszczone w jednym miejscu, do którego dostęp można uzyskać z każdego urządzenia.

Jest to ogromne ułatwienie, zwłaszcza dla firm, w których mobilność to podstawa działania. Raporty tworzone są szybciej, informacje są na bieżąco aktualizowane, a błędne decyzje zdarzają się znacznie rzadziej.

Oprogramowanie Firmao ERP dla dużej firmy pozwala na:

  • planowanie zasobów przedsiębiorstwa,
  • kontrolowanie procesów wszystkich lub wybranych struktur,
  • integrowanie poszczególnych działów,
  • gromadzenie danych i porządkowanie przebiegu zainicjowanych procesów,
  • usprawnienie przepływu dokumentów,
  • monitorowanie produktywności pracy,
  • administrowanie czasem pracy.

Jak przygotować dużą firmę do wdrożenia systemu?

Pierwszym krokiem do wdrożenia Firmao ERP jest analiza przedwdrożeniowa, podczas której określa się potrzeby firmy razem z naszym analitykiem. Następnie powstaje projekt wdrożeniowy. Wdrożenie to instalacja i konfiguracja techniczna, migracja danych, a następnie testy systemu i przeszkolenie użytkowników. Po wdrożeniu systemu Firmao, można liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne.

ERP wpływa na efektywność zarządzania wieloma procesami w firmie. Może być nieocenioną pomocą w rozwoju biznesowym, a jego popularność na całym świecie nieustannie rośnie. Optymalizacja, synchronizacja danych, automatyzacja i kontrola wydatków – wszystko to możesz zyskać w jednym specjalistycznym programie Firmao.

Zadbaj już dziś o swoją firmę z Firmao ERP.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao