Dlaczego niektóre firmy boją się wdrożyć ERP?

Opublikowano: 23.09.21ERP
Dlaczego niektóre firmy boją się wdrożyć ERP

Pomimo wszystkich dostępnych opcji, niektóre firmy wciąż wahają się przed wdrożeniem ERP. Powodów może być wiele, ale tam, gdzie jest strach, jest rozwiązanie.

STRACH: Skąd mam wiedzieć, że wybieram odpowiednie rozwiązanie ERP dla mojej firmy?

Nie musisz szukać idealnego oprogramowania, aby wszystko naprawić. ERP powinien być w stanie wykorzystać to, co najlepsze z procesów biznesowych, z których obecnie korzystasz, i połączyć je w jeden system, jednocześnie umożliwiając wszystkim w Twojej organizacji wyświetlanie tych samych informacji. Tutaj ważny jest wybór partnera technologicznego.

STRACH: Nie stać nas na gruntowny remont systemu ERP.

Rozwiązanie nie musi być propozycją wdrożenia typu wszystko albo nic. Moduły rozwiązań programowych można kupić osobno w zależności od potrzeb biznesowych. Pomoże to Twojemu zespołowi wejść w etap wdrożenia systemu ERP i oszczędzi konieczności inwestowania w gruntowną aktualizację oprogramowania, nie wiedząc, czy dodawane funkcje się opłaci.

STRACH: Nie chcemy stracić systemów, które mamy teraz.

Jak wspomnieliśmy, każde rozwiązanie ERP, które wybierzesz, powinno działać z tym, z czego korzystasz teraz, ale także zawierać funkcje, które mogą pomóc w przyszłym rozwoju. Na przykład, jeśli oprogramowanie, które posiadasz, obsługuje głównie strony finansowe, łańcuch dostaw i produkcję Twojej firmy, możesz poszukać rozwiązania, które wniesie silny komponent analizy biznesowej.

W Firmao najważniejszy jest dla nas klient, jeśli obawiasz się wdrożenia systemu skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i w jak najlepszy sposób wybierzemy te funkcjonalności, które będą dla Ciebie kluczowe.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Related articles

Wypróbuj bezpłatnie Firmao