ERP dla B2B

14.12.21
ERP
ERP dla B2B

Firmao oferuje oprogramowanie ERP dla B2B. Umożliwia to zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business.

Wybrani przez Ciebie kontrahenci za pomocą przeglądarki internetowej uzyskają wgląd do zawsze aktualnej oferty handlowej, która może być inna dla każdego z nich. Dzięki pracy w trybie online bezpośrednio na własnej bazie systemu Firmao ERP, wszystkie zmiany i nowości są widoczne na bieżąco. Kontrahenci natomiast mają dostęp do Twojej oferty z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze.

Dostosuj wygląd programu do potrzeb Twojej firmy

Nowoczesny i prosty interfejs systemu sprawi, że pracownicy będą chętnie korzystali z systemu Firmao ERP dla B2B. System jest w pełni modyfikowalny, dzięki czemu będziesz w stanie dostosować wygląd systemu do potrzeb swojej firmy. Każdy biznes jest inny, wiemy o tym doskonale! W łatwy sposób dodasz logotyp firmy, dostosujesz stronę logowania, dostosujesz kolorystykę portalu korzystając z gotowych schematów i nadasz aplikacji nowego, spersonalizowanego wyglądu.

Firmao ERP dla B2B

Jedną z największych zalet programu Firmao dla firm B2B w chmurze jest zdalny dostęp do najważniejszych informacji. Dzięki temu nie stracisz kontroli nad tym, co dzieje się w firmie, kiedy nie ma Cię w biurze. Ponadto przechowywanie informacji w formie elektronicznej zwiększa nie tylko ich dostępność dla uprawnionych użytkowników, ale również bezpieczeństwo. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przypadku małych, jak i większych przedsiębiorstwach. Wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb.

Zadbaj już dziś o swoją firmę z Firmao ERP.

Nie zapomnij o udostępnieniu artykułu!
FacebookTwitterMessengerLinkedIn

Powiązane artykuły

Wypróbuj bezpłatnie Firmao